STARA MLECZARNIA

Porady prawne

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE

Adwokat Łukasz Rożkiewicz

W 2012 r. ukończył stacjonarne studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego uzyskując tytuł magistra prawa. 28 czerwca 2012 r. obronił pracę magisterską z zakresu prawa administracyjnego.

W latach 2013-2015 odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. W 2016 r. złożył z wynikiem pozytywnym egzamin adwokacki.

W ramach 12-letniej praktyki zdobył bogate doświadczenie zawodowe, związane z reprezentacją procesową, prowadzeniem spraw jak i obsługą prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. W codziennej praktyce zgłębia takie dziedziny prawa jak prawo karne, cywilne, rodzinne, prawo pracy oraz gospodarcze. Prywatnie interesuje się sportem, historią oraz fantastyką, grywa w piłkę nożną oraz tenisa ziemnego.

Adwokat Karolina Gaweł 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2016r. obroniła pracę magisterską na temat „Służebności gruntowe w stosunkach sąsiedzkich” uzyskując tytuł magistra prawa. W latach 2018r. – 2020r. odbywała aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Rzeszowie i po jej zakończeniu uzyskała pozytywny wynik egzaminu adwokackiego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w rzeszowskich kancelariach, a także pracując na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie w Wydziale Karnym Odwoławczym oraz w Wydziale Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Posiada doświadczenie związane z prowadzeniem postępowań sądowych jak i reprezentacją Klientów w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego jak i gospodarczego.