STARA MLECZARNIA

Zajęcia dla dzieci

STARA MLECZARNIA

Zajęcia świetlicowe

Zapraszamy dzieci z terenu Gminy Hyżne w wieku od 6 do 15 lat do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek od godz. 17:00 do 20:00.

Opiekunem świetlicy jest przesympatyczna i niezwykle kreatywna Pani Monika Ziaja, którą niektórzy pewnie dobrze już znają z Punktu Przedszkolnego w Hyżnem.

Pani Monika ukończyła studia magisterskie na kierunku „Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza” oraz studia podyplomowe z zakresu „Zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”. W chwili obecnej pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Gen. W. Sikorskiego w Hyżnem. Pani Monika jest osobą kreatywną i otwartą na nowe wyzwania a jej wielką pasją jest wolontariat.

Zachęcamy do oderwania dzieci od ekranów telewizorów, komputerów i komórek i przyprowadzenie ich na zajęcia. Zapewniamy, że są one ciekawe i różnorodne.

STARA MLECZARNIA

Zajęcia art. Studio

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia plastyczne, które odbywają się w Centrum Integracji i Rozwoju „Stara Mleczarnia” w Hyżnem w każdy wtorek dla dwóch grup wiekowych:

Zajęcia prowadzi kreatywna i utalentowana Pani Honorata Stanisz, która ukończyła studnia magisterskie na wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej. Pani Honorata posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w biurach projektowych architektonicznych i urbanistycznych. Jej pasją jest architektura i sztuka.

STARA MLECZARNIA

Kontakt