STARA MLECZARNIA

Psycholog

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych w Centrum Integracji i Rozwoju „Stara Mleczarnia” gdzie w każdy PONIEDZIAŁEK od 13.00 do 16.00 przyjmuje psycholog i psychoterapeuta mgr Agnieszka Stania.

Pani Agnieszka z wykształcenia jest psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą. Ukończyła 4 letnią szkołę psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Śląsku, pracując na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego , MOPS, Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz prowadząc prywatny gabinet. Współpracowała z organizacjami NGO. Obecnie związana jest zawodowo z Poradnią Zdrowia Psychicznego w Przeworsku oraz ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Dynowie. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi cierpiącymi na zaburzenia lękowe, depresję, zaburzenia osobowości i zaburzenia psychotyczne.

Nie bójmy się mówić o swoich problemach i szukać pomocy. W życiu każdego człowieka przychodzą trudniejsze momenty, gorsze samopoczucie, obniżony nastrój, długotrwały smutek, zmęczenie, lęk. Nie lekceważmy tych objawów, prowadźmy aktywny tryb życia, zdrowo się odżywiajmy oraz dbajmy o relacje międzyludzkie. Jednak, gdy to nie wystarcza nie bójmy się szukać pomocy i wsparcia u psychoterapeuty bądź psychologa
Przypominamy, że psychologa obejmuje ścisła klauzula poufności, co oznacza pełną anonimowość dla osoby korzystającej z pomocy.